Scroll to top
sk

PREČO MY

Našou ambíciou je poskytnúť služby na vysokej úrovni, individuálne prispôsobené potrebám každého klienta. Podstúpenie estetického výkonu je často spojené s váhaním, zvažovaním. Preto sú u nás konzultácie, kde Vám vysvetlíme reálne možnosti a očakávania efektu jednotlivých zákrokov ako aj možné riziká, natrvalo zdarma.

Zodpovedný lekár
MUDr. Peter Sopko

Absolvoval štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach a od roku 1998 pracuje ako chirurg. V roku 2001 získal atestáciu 1. stupňa a v roku 2006 atestáciu 2. stupňa v odbore chirurgia. V roku 2017 bol Ministerstvom spravodlivosti SR menovaný znalcom v odbore chirurgia.

KTO SME

Pracovisko Lekárskej estetiky Vám ponúka široké spektrum estetických a korekčných výkonov so zameraním na neinvazívne a miniinvazívne postupy. Použitie najmodernejších prístrojov a špičkových materiálov je zárukou, že Vám poskytneme procedúry v súlade s najnovšími trendmi estetickej medicíny.

ESTHES

V roku 2009 založil spoločnosť ESTHES – Lekárska estetika, kde sa venuje korektívnym a omladzujúcim estetickým výkonom. Doménou sú miniivazívne výkony so špecializáciou na aplikáciu botulotoxínu, mezoterapie,  kyseliny hyalúronovej, najmä pokročilé techniky a výkony modelovania a kontúrovania tváre.  Zameriava sa aj aplikáciu mezonití a vykonávanie niťového liftingu /Thread lift/. Na pracovisku sa vykonávajú aj neinvazívne prístrojové ošetrenia /4D HIFU, Vital injector, fotorejuvenizácia,  IPL epilácia a ďalšie/