Scroll to top
sk

Derma Pen

DermaPen je mikroihličková terapia na podporu tvorby kolagénu a elastínu v pokožke. Toto špeciálne ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pleti. Špeciálnou aplikáciou účinných látok a séra vieme docieliť  lepšiu elasticitu pokožky, celkovo mladší vzhľad a farebné zjednotenie pleti, korekciu drobných tvárových rýh, zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie korekciu jaziev, jazvičiek následkom akné a strií, rejuvenizáciu, stiahnutie pórov a vypnutie pleti.

Na očistenú tvár sa nanesie sérum s kyselinou hyalúronovou a prístroj sa nastaví podľa typu pleti. Hĺbka prieniku 12 -36 mikroihličiek je nastaviteľná od 0,5 – 2,5mm a podľa prieniku je nastaviteľná aj vibrácia týchto mikroihličiek.

DermaPen využíva vlastné fyziologické schopnosti regenerácie kože. Pri ošetrení vzniknú v koži mikrotraumy – kanáliky, ktoré tu po sebe zanechajú vpichy ihličkami. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplaví rastové faktory, ktoré stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. Nová hmota vypĺňa kanáliky vzniknuté po ihličkách a jej celkový objemteda narastá. Vďaka kolagénu je koža pevnejšia a výrazne viac elastická. Regeneračný proces trvá až štyri týždne. Bežne vidíte výsledok už po prvom ošetrení. Odporúča sa ošetrenie opakovať po 3-4 týždňoch.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.