Scroll to top
sk

4D HIFU Lifting

Najnovšia 4D ultrazvuková terapia /ultherapia/ je revolučná metóda v omladzovaní – neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu s okamžitým efektom a s vyššou účinnosťou oproti starším typom ultherapie. Je to vysoko intenzívne fokusovaný ultrazvuk / High-intenzity focused ultrasound/, ktorý získal FDA a CE certifikáciu.

Ide o bezkonkurenčne najúčinnejšie neinvazívne anti-ageing ošetrenie v súčasnosti. Ošetrenie zasahuje hlboké vrstvy tkaniva, využíva sa k okamžitému liftingu a zlepšeniu stavu pokožky. Metódu možno použiť na celú tvár, krk, dekolt a celé telo s čiastočným odbúraním podkožného tuku napr. v oblasti bruška, stehien, alebo na odstránenie celulitídy. Ošetrenie je vhodné pre klientov, ktorí majú pocit ochabnutia pokožky, alebo pre tých , ktorý nie sú naklonení invazívnym výkonom niťovému alebo operačnému liftingu.

Najčastejšie ošetrované lokality:

Lifting a spevnenie líc a oblasti línie sánky- takzvané syslíky
Lifting obočia a viečok
Odstránenie a spevnenie podbradku, vyrysovanie sánky
Odstránenie celulitídy na zadku a stehnách
Vyhladenie krku a dekoltu
Ošetrenie intímnych oblastí

Pri ošetrení sa priloží ultrazvuková sonda, ktorá vysiela vlny – presne cielené impulzy do hĺbky 1,5 mm až 13mm (v závislosti od sondy a ošetrovanej oblasti) pod pokožku. Tá reaguje stiahnutím a vďaka tomu sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. HIFU terapia teda nerieši problém z vonku, ale z vnútra bez porušenia celistvosti kože. Výhodou ošetrenia je, že tvorba kolagénu prebieha naďalej aj po zákroku. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú aj niekoľko rokov.

Ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Okamžite po ošetrení je pocit napnutia pokožky. Lifting a spevnenie pokožky, zmenšenie podbradku, redukcia vrások je možné pozorovať po niekoľkých týždňoch, finálny efekt po 2- 3 mesiacoch. Pri ošetrení intímnych častí dochádza k spevneniu steny vagíny, odstráneniu ľahkej inkontinencie, zlepšeniu sexuálneho života.

Priebeh ošetrenia je nebolestivý, alebo mierne bolestivý, citlivejší klienti môžu mať nepríjemné pocity z pôsobenia ultrazvuku, čo sa dá upraviť znížením intenzity. Po ošetrení môže byť mierne začervenanie, pocit napnutia pokožky, mierna citlivosť v mieste ošetrenia na dotyk niekoľko dní. Zákrok sa vykonáva v každom ročnom období. Kontraindikácie- tehotenstvo, dojčenie, onkologické ochorenia, infekčné a systémové ochorenia v akútnej fáze.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.